Drzwi prysznicowe na każdy wymiar do indywidualnego zamówienia

Drzwi prysznicowe często są stosowane do tzw wnęki prysznicowej, która jest niejednokrotnie nietypowego wymiaru. Dlatego też nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nie mamy ograniczeń z wymiarami jeśli chodzi o szkło, jednakże ograniczają nas producenci zawiasów, którzy deklarują wytrzymałałość jeśli chodzi o ciężar i wymiar.

Drzwi pełne - jednolite drzwi, które stosujemy we wnęce pomiędzy ścianami o maksymalnej szerokości 900mm

Drzwi łamane, składane - gdy nie mamy miejsca na otwarcie pełnych drzwi możemy zastosować wersję łamaną, która pozwala nam ominać wszelkie problemy.

Drzwi wahadłowe, podwójne jak z westernu, tzw. "westernowe" - ten rodzaj układu drzwi nie zabiera miejsca tak jak jedno duże skrzydło co pozwala nam zastosować w wąskiej łazience.


Zawias zawiasowi nie równy

Szerokie spektrum zawiasów dostępnych na rynku powoduje, że nie wiemy jakie wybrać. Kiedy skorzystają Państwo z naszego doświadczenia z pewnością zawężymy ilość proponowanych produktów do tych wyselekcjonowanych przez nas czyli najlepszych. Wiele lat montaży i reklamacji na niektóre zawiasy spowodowało, że pozostawiliśmy w ofercie tylko 7 rodzajów z różnych serii. Etna, Modesta, Flinter, Nivello, Nivello +, Farfalla czy Papillon z certyfikatami DIN14428 to wybór, który pozwala nam twierdzić, że lepszych na rynku nie ma. Wyjątkowo stosujemy tzw. o stylu klasycznym - angielskim z zaokrąglonymi kształtami z firmy ASSA ABLOY.